TYSD Başiskele Şubemizin Kültür Gezisi
Taksim, Beyoğlu ve Galata kulesi kültür gezisi düzenledik. Üye ve dostlarımızla birlikte olduk…
Diğer Yazılar
TYSD Başiskele Şubemizin Yardımları
Mart, Nisan, Mayıs aylarında Korona Virüs ortamında üye ve dostlarımızın katkılarıyla elimizden geldiğince faaliyetlerimizi eksiksiz sürdürmeye çalıştık… Öğrencilerimizin Mart, Nisan, Mayıs ayı burslarını aksatmadan hesaplarına havale ettik… Aileleriyle paylaşmaları için
TYSD Başiskele Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz için Kültürel Gezi Düzenlemiştir
Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz için güzel bir sonbahar sabahında dostlarımızla buluştuk. Derneğimizi, projelerimizi, umutlarımızı konuştuk, teşekkür ederiz. 17.11.2022
TYSD Başiskele Şubemiz Olağan Genel Kurulunu Başarıyla Gerçekleştirmiştir
Genel Kurulumuzu başarıyla gerçekleştirdik. Divan Başkanlığımıza, üyelerimize, derneğimize destek ve güç veren Başiskele’li dostlarımıza teşekkür ederiz. 13.02.2022