TYSD Bartın Şubemizin İftar Yemeği
Geleneksel iftar yemeğinde dostlarımızla beraber olduk. Belediye Başkanımız Sn. Cemal Akın’a ve hayırsever hemşehrilerimize teşekkür ederiz.
Diğer Yazılar
TYSD Bartın Şubemizin 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Kutlaması
Genel Merkezimiz’in 93. yıl hediyesi olan Atatürk Tablosunun önünde ilk buluşmamızı Kadınlar Günü vesilesiyle gerçekleştirdik… Samsun milletvekili Bedri Yaşar, Kadınlar Günümüzü kutlamaya derneğimize çiçeği ve Atatürk Resmi armağanı ile geldi…
TYSD Bartın Şubemiz Atamız’ı Saygı, Sevgi ve Minnetle Anmıştır
ATAMIZ’ı saygı, rahmet ve minnetle andık. 10.11.2022
TYSD Bartın Şubemizin Köy Okulu Öğrencilerine Kışlık Giyecek Yardımı
Bartın İli Arıt Bölgesindeki YİBO 17 Köy Okulu Öğrencilerine kışlık giyecek yardımı yaptık … Bize bu konuda destek olan TYSD Beyoğlu Şubesine ve Şube Başkanımız Sn. Saadet Suyolcu ‘ya teşekkürlerimizi