TYSD Bartın Şubemiz Atamızı Rahmet, Minnet ve Hasretle Anmaktadır
Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü aramızdan ayrılışının 85.yılında sonsuz sevgi, saygı, minnet ve özlemle andık.
12.11.2023
Diğer Yazılar
TYSD Bartın Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Ekinlik Düzenlemişlerdir
Atatürk eğitim Burslu öğrencilerimiz yararına düzenlediğimiz kahvaltı etkinliğinde Bahçe Cafede üye ve bağışçılarımızla bir araya geldik… Bizlere destek olan dostlarımıza çok teşekkür ederiz. 95. yılımız için hazırlanan yemek kitabımız için
TYSD Bartın Şubemizin 9 Üniversite Öğrencimize Spor Ayakkabı Yardımları
Bartın’da yaşanan sel felaketinden dolayı ayakkabı ve giysileri zarar gören 9 üniversite öğrencimizin spor ayakkabıları aldık… İyi günlerde kullansınlar. 30.06.2022
TYSD Bartın Şubemiz
Olağan Genel Kurulumuzu üyelerimizin katılımıyla gerçekleştirdik. 92. yılımızın Genel Merkezimiz ve tüm Şubelerimize bereket ve başarı getirmesi dileklerimizle.. Geliri burslu öğrencilerimize aktarılmak üzere,yeni çalışma dönemimizin ilk yemeğini üye ve dostlarımızın