TYSD Bartın Şubemizden Tebrik Ziyareti
Bartın Belediye Başkanımız Sn. Cemal AKIN’a tebrik ziyaretinde bulunduk. Güzel ev sahipliği için teşekkür ederiz…
Diğer Yazılar
TYSD Bartın Şubemizin Köy Okulu Öğrencilerine Kışlık Giyecek Yardımı
Bartın İli Arıt Bölgesindeki YİBO 17 Köy Okulu Öğrencilerine kışlık giyecek yardımı yaptık … Bize bu konuda destek olan TYSD Beyoğlu Şubesine ve Şube Başkanımız Sn. Saadet Suyolcu ‘ya teşekkürlerimizi
Bartın’ın “Kanatları Biziz” Projesi
Şubemiz Bartın Valiliği Aile ve sosyal politikalar il Müdürlüğü ve Bartın Üniversitesi Sağlık yüksek okulunun hazırladığı Edes projesi kapsamında hazırladıkları KANATLARI BİZİZ proje tanıtım sunumuna katılmıştır.
TYSD Bartın Şubemiz Yeni Yıl Etkinliği İçin Üye ve Bağışçılarımızla Bir Araya Gelmiştir
TÜRKİYE YARDIM SEVENLER DERNEĞİ’ nin 95. yılını kutlamak ve Yeni Yıl etkinliğimiz için üye ve bağışçılarımızla Riverside Restaurant ‘da 5 çayında bir araya geldik. Bizimle birlikte olan tüm misafirlerimize teşekkür