TYSD Bartın Şubemizden Bayramlık Giysi Yardımı
Yaklaşan Ramazan Bayramı nedeniyle çocuklarımıza bayramlık giysiler armağan ettik. Güle güle giysinler..
Diğer Yazılar
TYSD Bartın Şubemiz
Olağan Genel Kurulumuzu üyelerimizin katılımıyla gerçekleştirdik. 92. yılımızın Genel Merkezimiz ve tüm Şubelerimize bereket ve başarı getirmesi dileklerimizle.. Geliri burslu öğrencilerimize aktarılmak üzere,yeni çalışma dönemimizin ilk yemeğini üye ve dostlarımızın
TYSD Bartın Şubemizin 9 Üniversite Öğrencimize Spor Ayakkabı Yardımları
Bartın’da yaşanan sel felaketinden dolayı ayakkabı ve giysileri zarar gören 9 üniversite öğrencimizin spor ayakkabıları aldık… İyi günlerde kullansınlar. 30.06.2022
TYSD Bartın Şubemizin 23 Nisan Kutlaması
23 NİSAN’ımız kutlu olsun…