TYSD Balıkesir Şubesi YENİBAHAR Gazetesinde
Balıkesir Yenihaber Gazetesi Şube Arkadaşlarımızı ve derneğimizi sayfalarına taşımıştır.
Diğer Yazılar
TYSD Balıkesir Şubemiz Olağan Genel Kurulunu Başarıyla Gerçekleştirmiştir
Olağan Genel Kurulumuzu üyelerimizin katılımıyla gerçekleştirdik. Divan Heyetine ve üyelerimize teşekkür eder, başarılı ve bereketli bir dönem dileriz. 03.03.2022
TYSD Balıkesir Şubemiz 94. Kuruluş Yıldönümümüzü Coşku ve Mutlulukla Kutlamaktadır
94. Kuruluş Yıldönümümüzü Yönetim kurulumuzla birlikte kutladık. Nice 94 yıllara. 28.02.2022
TYSD Balıkesir Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
300 ailemizin sofrasına tat tuz olmamıza katkı sağlayan değerli bağışçılarımıza teşekkür ederiz. Hayırlarımız kabul görsün, bereketli olsun… https://www.habercigazetesi.net/yardim-sevenlerden-balikesirde-300-aileye-gida-destegi/?fbclid=IwAR1Bz-7HoFvdC8uCMPnKW9pmCZnwUScyeDvtXap0TUZ4BEfxBaUYrmqGDZA 29.04.2021