TYSD Bakırköy Şubemiz
Afyon Yunus Emre Ortaokulu öğrencilerimiz Derneğimiz logolu formaları ile başarıdan başarıya koşuyor ve kazandıkları kupalarını da bizimle paylaşıyorlar.
Dart yarışında 2.kez Afyon şampiyonu olan , bizleri gururlandıran gençlerimizi ve öğretmenlerimizi gönülden kutluyoruz. Başarılarının devamını diliyoruz…
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemiz Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’u Saygı ve Rahmetle Andı
Milli Şairimiz MEHMET AKİF ERSOY’u saygı ve rahmetle anarız… İSTİKLÂL MARŞIMIZ Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak; Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak. O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak;
TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemiz
#18martşehitleriölümsüzdür “Çanakkale Zaferi, Türk askerinin ruh kudretini gösteren şayanı hayret ve tebrik misalidir. Emin olmalısınız ki, Çanakkale Muharebelerini kazandıran bu yüksek ruhtur.” Mustafa Kemal Atatürk #18Mart1915 #ÇanakkaleZaferi 17.03.2021
TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemizin Kadınlarımıza Mesajı
“İnsan topluluğu kadın ve erkek denilen iki cins insandan mürekkeptir. Kabil midir ki; bu kütlenin bir parçasını ilerletelim, ötekini ihmal edelim de kütlenin bütünlüğü ilerleyebilsin? Mümkün müdür ki; bir cismin