TYSD Bakırköy Şubemiz İstiklal Ana Sınıfındaki Özel Eğitim Alt Sınıfının Yenilenmesini Gerçekleştirmiştir
Bağcılar’da 10 yıl önce yaptırdığımız İstiklal Ana sınıfındaki Özel Eğitim Alt Sınıfımızı, sınıfın yenilenmesini üstlenen Sn. Semiha Türen , Bağcılar Kaymakamımız , Belediye Başkanımız , İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ve Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımızla açtık…
Çok güzel bir karşılama ve gösteri ile çocuklarımızla pastalar kestik, oyuncaklarını verdik ..
Bağışçımıza ve ailesine binlerce teşekkürler.
28.03.2022
Diğer Yazılar
TYSD Bakırköy Şubemizden Fen-Teknoloji ve Matematik Sınıfları Yapımına Destek
“Tevfik Ercan Florya Anadolu Lisesi“ne, 2023 projesi tasarım ve beceri atölyeleri kapsamında Fen-Teknoloji ve Matematik Sınıfları yapımı için startı verdik. Bağışçımızla okulumuzu ziyaret ettik, Milli Eğitim Bakanlığı tastikli projenin Bakırköy’de
TYSD Bakırköy Şubemiz 12 Adet Konteyner Yardımı
Değerli üyemiz Selim Kıran’ın desteği ve aracılığı ile yurt dışındaki firmalardan derneğimize gönderilen bağışlarla 12 adet konteyner alınarak Malatya’da Şantuk Fabrikası’nın bahçesine kurulmuş ve ailelere teslim edilmiştir. Katkısı ve emeği
TYSD Bakırköy Şubemiz “Bakırköy Güzel Sanatlar Anadolu Lisesi” ne Atatürk Büstü, Atatürk Köşesi ve Sanat Atölyesi Armağanları
Bakırköy Güzel Sanatlar Anadolu Lisesi’ne, Bakırköy ‘de 50 yıl Avukatlık görevini ifa eden rahmetli eşi ressam Muammer GÜNGÖR hatırasına Atatürk Büstü- Atatürk Köşesi ve Sanat Atölyesi yaptıran değerli bağışçımız Şaylan