TYSD Bakırköy Şubemiz’in Atatürk Eğitim Burslu 10 Öğrencisi Tıp Fakültesinden Mezun Olmuştur
Diğer Yazılar
TYSD Bakırköy Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimizle Kahvaltıda Buluşmuştur
Kahvaltıda bir araya geldiğimiz ATATÜRK Eğitim Burslu Öğrencilerimiz kendi aralarında Başkan ve Başkan yardımcıları seçerek genç TYSD grubu oluşturdular. Çok gururlandık ve oluşturacakları projeler için heyecanlandık… Cumhuriyetimize sizler sahip çıkacaksınız
TYSD Bakırköy Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz için Hazırlamış Olduğu Reklam Ekranlarda Yer Almaktadır
Derneğimizin 95. Kuruluş Yılı Kutlu Olsun… Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimizin Eğitimlerine Destek, Hayallerine Ortak Olun diyen reklamlarımız İstanbul (Akmerkez, Galeria, Nişantaşı, Levent) Antalya, Bodrum ve KuaförTV de 1 hafta süre
Bakırköy TYSD Ramazan Etkinlikleri
TYSD Bakırköy Şubesi olarak Ramazan Ayı boyunca faaliyetlere devam etmiştir. Bu süre içinde hem fitre, zekat ve bağışlar kabul edilmiş, hem de yapılan ayni yardımlar yerlerine ulaştırılmıştır. Ramazan ayı içinde