TYSD Bakırköy Şubemizin 90. Yıl Özel Konseri Etkinliği
Bakırköy Belediyesinin büyük katkıları ile düzenlediğimiz 90. Yıl Özel Konserimizde bizlerle olan dostlarımıza, konserimize sazıyla, sözüyle hayat veren değerli sanatçılarımıza teşekkür ederiz.
Diğer Yazılar
TYSD Bakırköy Şubemiz Anaokulu Projemiz için Kahvaltı Etkinliği Düzenlemiştir
Değerli bağışçılarımızla Florya Uludağ Restoran’ da keyifli bir sabah kahvaltısı yaptık. Bu keyifli sabahta amacımız HATAY/ANTAKYA KUZEYTEPE’de yapılacak anaokulumuza sembolik tuğla koymaktı. Değerli bağışçılarımız okulumuzun temeline sevgilerini kattılar. Genel merkezimiz
TYSD Bakırköy Şubesinden Bayram Armağanı
Şubemiz Afyon’un Bayat ilçesi ATATÜRK Orta Okulu öğrencilerine Bayram armağanlarını göndermiştir.
Afyonkarahisar Yunus Emre Ortaokulu Kız Basketbol Takımı “TYSD 90. YIL” Logolu Formaları İle Kupayı Kazandı
Afyonkarahisar Yunus Emre Ortaokulu Kız Basketbol Takımı “TYSD 90. Yıl ” logolu formaları ile kupayı kaldırdılar. Teşekkür ederiz kızlar, TYSD’ne güzel bir 90. yaş hediyesi verdiniz. Eğitimde ve sporda başarılarınız