Bakırköy Öğrencilere Kıyafet Yardımı
Şubemiz Bayat/Afyonkarahisar Cumhuriyet İÖO ve Mimar Sinan İÖO da okuyan ihtiyaç sahibi 550 öğrenci için kıyafet yardımında bulunmuştur.
Diğer Yazılar
TYSD Bakırköy Şubemiz 10 Ailemize Gıda Yardımı Yapmıştır
Bağışçılarımız Sn. Melek GÜRER, Canan KUTLUK, Bilgan ERKAN ve Firuzan SAMSUNLU’nun hayırları 10 ailemize kahvaltılık ağırlıklı 500’er ₺ tutarında erzak olarak Migros Sanal Market tarafından ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırıldı. Bağışçılarımızın
TYSD Bakırköy Şubesinden Bayramlık Yardımı
Şubemiz LC WAIKIKI’nin katkılarıyla LÖSEV’e kayıtlı 600 çocuğumuzun bayramlık kıyafetlerini karşılamıştır.
TYSD Bakırköy Şubemiz 96. Yılımızı Kutlamaktadır
1928 yılında ATAMIZIN öncülüğünde KADIN ODAKLI olarak kurulan ülkemizin ilk yardım kuruluşu olan TYSD’miz; 96. kuruluş yılında da Kadın’a ODAKLI olan her hizmetin içinde yer almaktan, emek vermekten, verilen emeğe