TYSD Bakırköy Şubemizden Kırtasiye Yardımı
Diyarbakır/ EĞİL İlçesi “ TYSD ATATÜRK ORTAOKULU “ nun 200 Öğrencisi için , kırtasiye malzemeleri ve okul çantalarından oluşan 12 kolilik bağışımız okulumuza ulaştı.
Emek veren, katkı sağlayan herkese teşekkür ederiz. Başarılar diliyoruz sevgili çocuklar…
Diğer Yazılar
TYSD Bakırköy Şubesinin Düzenlediği Panel
‘Cumhuriyet’in Kuruluşundan Bugüne Türkiye Yardımsevenler Derneği ve Gençliğin Gönüllülüğe Bakışı’ konulu panelimizi bugün AYDIN ÜNİVERSİTESİ’nin ev sahipliğinde düzenledik. Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Elif Yeşim ÜSTÜN, Dekan Yrd. Dr. Aylin Sözer
TYSD Bakırköy Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
İhtiyaç sahibi ailelerimiz Ramazanı bereketle karşılasınlar diye ilk etapta 120 ailemize gıda, kahvaltılık ve et kolileri Hisar lojistik firmasının desteği ve bursiyerlerimizin katılımıyla dağıtılmıştır. Bağışçılarımıza, Hisar Lojistik Firmasına ve dağıtıma
Afyonkarahisar Yunus Emre Ortaokulu Kız Basketbol Takımı “TYSD 90. YIL” Logolu Formaları İle Kupayı Kazandı
Afyonkarahisar Yunus Emre Ortaokulu Kız Basketbol Takımı “TYSD 90. Yıl ” logolu formaları ile kupayı kaldırdılar. Teşekkür ederiz kızlar, TYSD’ne güzel bir 90. yaş hediyesi verdiniz. Eğitimde ve sporda başarılarınız