Bakırköy Okuma Salonu
Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Melek GÜREL’in katkılarıyla Florya Aybars Ak Ortaokulu’na kütüphane ve okuma salonu kazandırmışlardır. Gerek Sayın Kaymakamımızın elinden aldıkları ödül, gerekse okul yönetimi ve velilerden aldıkları övgüler şubemizi yeni projeler için yüreklendirmiştir.
Diğer Yazılar
TYSD Bakırköy Şubemiz 2024 Yılı İçin Umut, Huzur, İyilik ve Başarı Dilemiştir
2024 Yılımız için umut, huzur, iyilik, barış diledik. Bir ve beraber olmayı, yarınlarımızın teminatı gençlerimizin hayallerine ortak olmayı diledik dostlarımızla birlikte bugün. Yeni Yıl yemeğimizi onurlandıran Bakırköy Kaymakamımız Sn. Abdullah
TYSD Bakırköy Şubemiz Anaokulu Projemiz için Kahvaltı Etkinliği Düzenlemiştir
Değerli bağışçılarımızla Florya Uludağ Restoran’ da keyifli bir sabah kahvaltısı yaptık. Bu keyifli sabahta amacımız HATAY/ANTAKYA KUZEYTEPE’de yapılacak anaokulumuza sembolik tuğla koymaktı. Değerli bağışçılarımız okulumuzun temeline sevgilerini kattılar. Genel merkezimiz
TYSD Bakırköy Şubemizin Kurban Bayramı Yardımları
İhtiyaç sahibi 170 ailemize 400 kg et bağışımızı Kurban Bayramı öncesinde ulaştırdık. Dağıtım işlerini üstlenen Hisar Lojistik’e çok teşekkür ederiz. Değerli bağışçılarımızın yüreklerine sağlık, bağışlarını Allah kabul etsin, sofralarda bereket