TYSD Bakırköy Şubemiz Şiddet Gören Kadınlarımıza Destek Amacıyla Dans Gecesi Düzenlemiştir
Şiddet gören kadınlarımıza yardım amaçlı, geliri Şubemize verilmek üzere düzenlenen gecede Açı Okulları öğrencilerimize hem güzel kalpleri hem de binbir emekle sergiledikleri dans şöleni için sonsuz şükranlarımızla.
Yolunuz her zaman açık ve aydınlık olsun. Ana sponsorumuz Soysal Eğitim ve Danışmanlığa, Açı Okullarına, bu gösteride emeği geçen herkese ve bizimle olan misafirlerimize ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunuyoruz.
14.06.2022
Diğer Yazılar
TYSD Bakırköy Şubemizin Atatürk Eğitim Burslu Öğrencisinin Yapmış Olduğu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Yer Aldığı Puzzle
ANILARIMIZDAN … 7 YIL ÖNCE BUGÜN SİZLERLE PAYLAŞTIĞIMIZ GÜZEL HABERİMİZİ FACEBOOK BİZE HATIRLATTI. Öğrencimize bir kez daha teşekkür ederiz… BAKIRKÖY Şubemiz “ATATÜRK EĞİTİM BURSU”alan öğrencileri arasında Puzzle Projesi düzenledi. Ve
Bakırköy Öğrencilerimize Destek
Şubemizin Sheraton Ataköy Oteli ile gerçekleştirdiği “ÇAY SAATİNDEN BURSLU ÖĞRENCİLERİMİZE DESTEK” amaçlı sosyal sorumluluk projesi bu yılda yenilenen broşürler ve çekilen tanıtım videoları ile devam etmektedir.
Bakırköy Şubemiz 4 Adet Anasınıfı ve 1 Tane de Gezici Anasınıfı Otobüsü Projelendirdi
Şubemiz 2’si engelli olmak üzere 4 adet anasınıfı ve 1 tane de gezici Anasınıfı otobüsü donatımı yaparak projemize katılmıştır.