TYSD Bakırköy Kurban Bayramı Yardımı
Şubemiz Bağışçılarının talepleri doğrultusunda, uygun şartlarda kestirilerek hazırlatılan kurban etlerini Bayramın 3. günü ailelere ulaştırmıştır.
Diğer Yazılar
TYSD Bakırköy Şubemizden Proje Sınıfı Açılışı
2020 nin ilk etkinliği Florya Tevfik Ercan Anadolu Lisesinin FETEMM proje sınıfı oldu. Sevgili bağışçımız Sn. MELEK GÜRER’in rahmetli eşi SÜHA GÜRER anısına yaptırdığı sınıfı Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürümüz
TYSD Genel Merkezi ve Bakırköy Şubemiz
Diyarbakır Bahşiler Köyü Türkiye Yardım Sevenler Derneği Atatürk İlkokulu Bir Köy Okulundan Çok Daha Fazlası … Okul Öncesi Sınıfımızın Patlamış Mısır Eşliğinde Sinema Keyfi… Teşekkür ederiz öğretmenlerimize, çocuklarımız için yoktan
TYSD Bakırköy Şubemiz Haliç Kongre Merkezinde 94 Yıllık Tarihimizi Tanıtmaktadır
Haliç Kongre Merkezinde bugün başlayan ve iki gün sürecek Perakende Günlerinde, Derneğimizi tanıtmanın, 94 yıllık tarihimizi anlatmanın haklı gururunu yaşıyoruz. 01.06.2022