TYSD Bakırköy Şubemiz Haliç Kongre Merkezinde 94 Yıllık Tarihimizi Tanıtmaktadır
Haliç Kongre Merkezinde bugün başlayan ve iki gün sürecek Perakende Günlerinde, Derneğimizi tanıtmanın, 94 yıllık tarihimizi anlatmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
01.06.2022
Diğer Yazılar
TYSD Bakırköy Şubesinden Genç Gönüllümüze Teşekkür
Şube Başkanımız Türkan ALPER’in bu güzel haberini sizlerle keyifle paylaşır, sevgili KÜBRA’ya bizi Almanya’dan düşünmesine, çocuklarımız için hediyelerle gelmesine çok teşekkür ederiz… “Derneğimizi Almanya’dan takip edip, 90.yıl kamu spotu reklamımızı
TYSD Bakırköy Şubemiz 10 Ailemize Gıda Yardımı Yapmıştır
Bağışçılarımız Sn. Melek GÜRER, Canan KUTLUK, Bilgan ERKAN ve Firuzan SAMSUNLU’nun hayırları 10 ailemize kahvaltılık ağırlıklı 500’er ₺ tutarında erzak olarak Migros Sanal Market tarafından ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırıldı. Bağışçılarımızın
TYSD Bakırköy Şubemizin Atatürk Eğitim Burslu Öğrencisinin Yapmış Olduğu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Yer Aldığı Puzzle
ANILARIMIZDAN … 7 YIL ÖNCE BUGÜN SİZLERLE PAYLAŞTIĞIMIZ GÜZEL HABERİMİZİ FACEBOOK BİZE HATIRLATTI. Öğrencimize bir kez daha teşekkür ederiz… BAKIRKÖY Şubemiz “ATATÜRK EĞİTİM BURSU”alan öğrencileri arasında Puzzle Projesi düzenledi. Ve