TYSD Bakırköy Şubemiz “Çocuk Annemiz”e Destek Olmuştur
18 yaşını doldurduğu için 6 aylık bebeği ile kaldığı kurumdan ayrılan, Devletin yerleştirdiği işine başlayacak ve evine çıkacak olan ‘Çocuk Annemiz’ e destek olduk.
Bağışçımız Sn. Bahtışen ÜLKEN tüm beyaz eşyalarını, yatak ve dolabını alarak kızımızın hayatına dokundu.
En derin şükranlarımızla.
25.01.2022
Diğer Yazılar
TYSD Bakırköy Şubemizin El Emeği Sergisi
Açı Okullarının Bahar kermesinde Atatürk Eğitim Burslu öğrencilerimiz için el emeği göznuru işlerimizi sergiledik. Teşekkür ederiz…
TYSD Bakırköy Şubemiz Dünya Engelliler Gününde Engelleri Kaldırmıştır
Dünya Engelliler Günün’ de engelleri kaldırdık ve Yönetim Kurulu olarak, bir aylık çalışmamız sonunda Ayşe’nin yüreğine dokunduk. Belediye Başkan yardımcımız Sn. Cavit Ganiç’in katılımıyla BMA Akademisi Başkanı Sn. Faruk Salgar
TYSD Bakırköy Şubemizin Sergi Geliri Bağışı
Derneğimizin üyesi Gülten DİNÇ kişisel yağlı boya resim ve çakıl taşları ile ürettiği objelerin sergisini Yunus Emre Kültür Merkezi sergi salonunda açtı. Sevgili üyemiz sergisinin gelirini derneğimize bağışlayarak bizleri çok