Afyonkarahisar Yunus Emre Ortaokulu Kız Basketbol Takımı “TYSD 90. YIL” Logolu Formaları İle Kupayı Kazandı
Afyonkarahisar Yunus Emre Ortaokulu Kız Basketbol Takımı “TYSD 90. Yıl ” logolu formaları ile kupayı kaldırdılar.
Teşekkür ederiz kızlar, TYSD’ne güzel bir 90. yaş hediyesi verdiniz. Eğitimde ve sporda başarılarınız daim olsun…
Öğretmenimizin mesajını paylaşmak isteriz sizlerle…
“Emeklerinize teşekkür ederim çocuklarım adına da bizler zor koşullarda salonsuz antrenman yapan okullarız zor koşullarda bu öğrenciler basketbolu sevdirdim sizlerin desteğiyle de salon sporlarında çocuklarım adapte olmakta zorluk çekmediler emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler”
Diğer Yazılar
TYSD Bakırköy Şubemizin Kadın Dans Tiyatrosu’na Destekleri
KADININ GÜCÜ DANSIN GÜCÜYLE BULUŞUYOR… Bilet gelirleri TYSD BAKIRKÖY Şubemizin Kadın ve Çocuk Güvende fonuna aktarılarak, Bakırköy Kaymakamlığı ve Derneğimiz tarafından sadece mağdur kadın ve çocuk için değerlendirilecektir. Açı Kolejinin
TYSD Bakırköy Şubesinden Bayram Armağanı
Şubemiz Afyon’un Bayat ilçesi ATATÜRK Orta Okulu öğrencilerine Bayram armağanlarını göndermiştir.
TYSD Bakırköy Şubemiz 94. Kuruluş Yıldönümünü 150 Çocuğumuzla Birlikte Kutlamıştır
94.kuruluş yıldönümümüzde bu yıl pandemi nedeniyle kesemediğimiz pastamızı DİYARBAKIR BAHŞİLER KÖYÜ TYSD ATATÜRK İLKOKULUMUZDAKİ 150 öğrencimizle kestik. Genel Başkanımız Sn. Dilek Bayazıt’ın da görüntülü katılımıyla başarı dileklerimizle 94. Yılımızı kutladık.