TYSD Ayvalık Şubesi Genel Kurulu
30. Genel Kurulumuzu yaptık. Şubemize ve camiamıza birlik ve beraberlik ile başarılı, bol yardımlı yeni bir çalışma dönemi daha dileriz…
Diğer Yazılar
TYSD Ayvalık Şubemiz
Dostlarımızla 91. Yılımızı kutladık…
TYSD Ayvalık Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Etkinlik Düzenlemiştir
ATATÜRK Eğitim Burslu öğrencilerimiz yararına düzenlediğimiz kahvaltımıza yoğun katılım sağlayarak bizleri mutlu eden tüm üyelerimize, dostlarımıza ve misafirlerimize gönülden teşekkürlerimizle. 02.09.2022
TYSD Ayvalık Şubemizden Burslu Öğrenciler Yararına Etkinlik
Burslu öğrencilerimiz yararına dostlarımızla toplandık. Bağışçılarımız, üyelerimiz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımız Ayla ERTÜZÜN ve Asiye GÖNENÇ ile sohbeti bol güzel bir çay saatini paylaşmaktan mutluluk duyduk. Teşekkür