TYSD Ayvalık Şubemiz Olağan Genel Kurulunu Başarıyla Gerçekleştirmiştir
Genel Kurulumuzu başarıyla gerçekleştirdik. Derneğimize emek veren tüm arkadaşlarımıza, üyelerimize, dostlarımıza, Genel Kurul Divan Başkanlığımıza teşekkür ederiz. Sağlıkla, bereketle, başarılı çalışmalarla nicelerine…
11.02.2022
Diğer Yazılar
TYSD Ayvalık Şubemizin Gençlerimize Atatürk Eğitim Bursu Yardımı
Acımız büyük, yüreğimiz İzmir’imiz için atıyor. Dünyamız ve Ülkemiz amansız bir salgın hastalıkla savaşıyor. Maske, mesafe, hijyene dikkat ederek umudumuz olan gençlerimizin ATATÜRK EĞİTİM BURSLARINI hesaplarına göndermek bizleri yine de
TYSD Ayvalık Şubemizden Merhum Genel Başkanımız Adına Lokma Dağıtımı
Çok değerli Genel Başkanımız Birsen ELDEM’in aramızdan ayrılışının 40. gün hayrına dökülen lokmaları dağıttık. Allah kabul etsin, Başkanımızın mekanı cennet olsun…
TYSD Ayvalık Şubemizin Öğrencilerimize Tablet Yardımı
Uzaktan eğitime katılma imkânı bulamayan evladımıza tablet armağan ettik… Başarıyla ve iyi günlerde kullansın.