TYSD Aydın Şubemiz Atamızı Sevgi, Saygı ve Minnetle Andı
Aramızdan ayrılışının 81. yılında ATAMIZIN huzurundaydık…
Diğer Yazılar
İsmet İnönü İlköğretim Okulunun Bando Takımı için Tüm Malzemelerini Alarak Okula Hediye Etmiştir
İsmet İnönü İlköğretim Okulunun bando takımı için tüm malzemelerini alarak okula hediye etmiştir.
TYSD Aydın Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Etkinlik Düzenlemiştir
ATATÜRK Eğitim Burslarımıza katkı amacıyla üyelerimiz ve dostlarımızla birlikte güzel bir kahvaltı etkinliğinde bir araya geldik. Bizimle olan ve destek veren tüm dostlarımıza şükranlarımızla. 16.11.2023
TYSD Aydın Şubemizin Acı Kaybı
Şubemiz Yönetim Kurulu Üyesi, çok değerli arkadaşımız Mübeccel PEHLİVAN’ı kaybetmiş olmanın derin üzüntüsü içindeyiz. İyilik meleği, gülen yüzümüz, candan yardım seven arkadaşımızın yeri hiç dolmayacak. Kendisine Allahtan rahmet, Ailesine, TYSD