TYSD Aydın Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Kültürel Gezi Düzenlemişlerdir
ATATÜRK Eğitim Burslu öğrencilerimiz yararına düzenlediğimiz Arapapıştı Kanyonu Gezimize ve geçen hafta düzenlediğimiz Edirne, Kırklareli, Çanakkale Gezimize katılan tüm misafirlerimize teşekkürlerimizle.
04.06.2022
Diğer Yazılar
TYSD Aydın Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
Ramazan ayında 100 ailemizin sofrasının bereketi olmak için bağışlarıyla bizi destekleyen dostlarımıza teşekkür ederiz. AYDIN MAGAZİN’de çıkan haberimizi sizlerle paylaşıyoruz… Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından 1928 yılında kurulan ve yıllardır
TYSD Aydın Şubesi 2016-2017 Çalışma Dönemine Başlamıştır
Yeni çalışma dönemimize yeni üyelerimiz ile başlayan şubemize başarılı çalışmalarının devamını dileriz…
TYSD Aydın Şubemizin 92. Yıl Kutlaması
92. Kuruluş yıldönümü kutlamalarında önce Atamızın huzuruna çıktık. Sonrasında üyelerimiz ve dostlarımızla öğle yemeğinde buluştuk. NİCE YILLARA TYSD…