TYSD Aydın Şubemiz
Aydın / Bozdoğan Amasya Üzeyir Emre İlkokulu’ndan mesajımız var.Aydın Şubemizin armağan ettiği bisikletler için teşekkür ediyorlar ve sayfamızda paylaşmamızı istiyorlar fotoğraflarını …Seve seve paylaştık gülümsemelerinizi…
Güle güle kullanın, sağlıkla kullanın bisikletlerinizi…
Merhaba biz Aydın Bozdoğan Amasya Üzeyir Emre İlkokulu olarak derneğinizin Aydın şubesinden 4 adet bisiklet bağışı aldık. Duyarlılığınız için teşekkür ederiz. Sayfanızda gönderdiğimiz fotoğraflarla beraber paylaşırsanız seviniriz. Sevgiler…
Diğer Yazılar
TYSD Aydın Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Kültürel Gezi Düzenlemişlerdir
ATATÜRK Eğitim Burslu öğrencilerimiz yararına düzenlediğimiz Arapapıştı Kanyonu Gezimize ve geçen hafta düzenlediğimiz Edirne, Kırklareli, Çanakkale Gezimize katılan tüm misafirlerimize teşekkürlerimizle. 04.06.2022
TYSD Aydın Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Kültürel Gezi Düzenlemiştir
Geliri ATATÜRK Eğitim Burslu öğrencilerimize aktarılmak üzere Batı Karadeniz Kültür Gezimize katılan tüm üye, bağışçı ve misafirlerimize teşekkürlerimizle. 21.10.2022
TYSD Aydın Şubesi 2016-2017 Çalışma Dönemine Başlamıştır
Yeni çalışma dönemimize yeni üyelerimiz ile başlayan şubemize başarılı çalışmalarının devamını dileriz…