TYSD Aliağa Şubesi Ramazan Yardımları
Şubemiz Ramazan ayı boyunca gıda yardımlarına devam etmiştir.
Diğer Yazılar
TYSD Aliağa Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
Ramazan Ayı birlik, beraberlik, hoşgörü ve paylaşma ayıdır… Covid salgını yaşadığımız şu günlerde dayanışmaya her zamankinden çok ihtiyaç olduğundan ihtiyaç sahiplerimize verilmek üzere gıda kartlarımızı hazırladık ve dağıtmaya başladık… Sağlıklı
TYSD Aliağa Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Kermes Etkinliği Gerçekleştirmiştir
Atatürk Eğitim Burslu öğrencilerimiz için hazırladığımız kermesimizi gerçekleştirdik. Bizleri yalnız bırakmayan tüm üyelerimize dostlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor, mutlu yıllar diliyoruz. 29.12.2022
TYSD Aliağa Şubemiz Atatürk Eğitm Burslu Öğrencilerimiz Yararına Etkinlik Düzenlemiştir
ATATÜRK Eğitim Burslu Öğrencilerimiz için düzenlediğimiz çalışma dönemimizin son buluşmasında bizlerle birlikte olan Sn. Kaymakamımızın eşleri Ayşe GÜNEY hanımefendiye ve değeli TYSD’li Dostlarımıza çok teşekkür ederiz. Sağlıkla yeniden buluşmak üzere