TYSD Aliağa Şubesi Genel Kurulu
Aliağa Şubemiz Genel Kurulunu başarı ile gerçekleştirmiştir. Şubemizi kutlar,arkadaşlarımıza başarılı bir çalışma dönemi dileriz.
Diğer Yazılar
TYSD Aliağa Şubemizin Çocuklarımıza Bayramlık Hediyeleri
Hayır seven bağışçılarımız sayesinde yine sofralara aş, çocuklarımıza bayramlık olduk. Az, çok demeden iyiliği paylaşmamıza vesile olan dostlarımıza teşekkür ederiz. 30.03.2024
TYSD Aliağa Şubemizden Elazığ ve Malatya Şubelerimize Destek
Üyelerimizle Hampton by Hilton’da kahvaltıda birlikte olduk. Üyelerimizin bağışların acılarını bir nebze de olsa paylaşabilmek için TYSD Elazığ ve Malatya Şubelerimize gönderiyoruz.. Geçmiş olsun dileklerimizle…
TYSD Aliağa Şubesi Fitre Yardımı
Şubemiz Ramazan ayı sebebi ile bağışçılarımız, üyelerimiz, dostlarımız ile kaybettiklerimiz ve hayırlara sebep olması için okuttuğumuz mevlüt’te bir araya gelmiş, İhtiyaç sahiplerine fitrelerini dağıtmıştır.