TYSD Aliağa Şubemizin Yerli Malı Haftası Kutlaması
Geleneklerimizi sürdürmek adına ‘Yerli Malı Haftası’nı kutladık. Yerli malı yurdun malı, herkes bunu kullanmalı diyerek üyelerimizle birlikte olduk ve yaptığımız el işlerini sergiledik…
Diğer Yazılar
TYSD Aliağa Şubemiz Genel Kurulunu Başarıyla Tamamlamıştır
Genel Kurulumuzu başarıyla tamamladık. Emek veren tüm arkadaşlarımıza, Divan Başkanlığımıza, üyelerimize teşekkür ederiz. Sağlıkla, huzurla, bereketle, başarılı çalışmalarla nicelerine… 19.01.2022
TYSD Aliağa Şubemizin Geleneksel İftar Yemeği
Geleneksel iftar yemeğimizde bizimle olan dostlarımıza teşekkür ederiz.
TYSD Aliağa Şubemiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Kutlamaktadır
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızda ATAMIZA bitmeyen minnet, özlem duygularımızla, saygılarımızı bir kez daha sunduk. Derneğimizde üyelerimizle birlikte bayramımızı kutladık. 30.04.2024