TYSD Aliağa Şubemizin 23 Nisan Kutlaması
23 NİSAN kutlu olsun çocuklar…
Diğer Yazılar
TYSD Aliağa Şubemiz Yeni Yılımızı Kutlamaktadır
Her sene yapmayı gelenek haline getirdiğimiz Yeni Yıl kutlamamızı Derneğimizde gerçekleştirdik… Belediye Başkanımızın eşi Özlem Hanım ve misafirlerimizin de aramıza katılmasıyla çok mutlu olduk. Yeni yılımızda her şey çok güzel
TYSD Aliağa Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz için Etkinlik Düzenlemiştir
Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz yararına Hampton by Hilton Otelde üyelerimiz ve misafirlerimiz ile kahvaltıda bir araya geldik… Psikolog Ceren Şimşek ‘Elalem Ne Der ‘ve’ Evlat Aşkı’ konularında bizleri aydınlattı. Keyifli
TYSD Aliağa Şubemizin Çocuklarımıza Bayramlık Hediyeleri
Hayır seven bağışçılarımız sayesinde yine sofralara aş, çocuklarımıza bayramlık olduk. Az, çok demeden iyiliği paylaşmamıza vesile olan dostlarımıza teşekkür ederiz. 30.03.2024