TYSD Aliağa Şubemizin Geleneksel İftar Yemeği
Geleneksel iftar yemeğimizde bizimle olan dostlarımıza teşekkür ederiz.
Diğer Yazılar
TYSD Aliağa Şubemizin Değerli Misafirleri
TYSD Aliağa Şubesi olarak Derneğimizde İzmir Şube Başkan ve değerli üyeleri, Menemen Şubesi değerli üyeleri, Karşıyaka Şube Başkan ve değerli üyelerini misafir ettik. Keyifli bir ortamda bilgi alışverişinde bulunduk. Teşekkürler
TYSD Aliağa Şubemiz Atamız’ı Saygı, Sevgi ve Minnetle Anmıştır
ATATÜRK Eğitim burslu öğrencilerimiz yararına öğle yemeği düzenledik. ATAMIZ’ ı aramızdan ayrılışının 84. yılında minnet ve rahmetle andık. 11.11.2022
Aliağa’nın Vefalı Destekçilerine Teşekkürü
Yıllardır desteğini şubemizden esirgemeyen kıymetli bağışçımız Dr. Armağan GÜLBOY’a teşekkür ziyaretinde bulunulmuş, kendisine ödülü takdim edilmiştir.