TYSD Aliağa Şubemize Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimizden Ziyaret
Atatürk Eğitim burslu öğrencilerimiz Derneğimizi, bizleri ziyarete geldiler. Büyük bir memnuniyetle günümüzü, sohbetimizi, soframızı paylaştık gençlerimizle…
Sizleri seviyoruz, yolunuz açık, şansınız bol olsun…
Diğer Yazılar
TYSD Aliağa Şubesi Genel Kurulu
14. Genel Kurulumuzu başarı ile gerçekleştirdik. Sağlıkla, birlik ve beraberlik ile bereketi bol, iyiliği çok nice çalışma yıllarına…
TYSD Aliağa Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Yeni Yıl Pazarı Düzenlemiştir
Burslu öğrencilerimize destek olmak, yılbaşı için sevdiklerinize ufak hediyelerle büyük mutluluklar vermek, emeklerimizi değerlendirmek isteyen tüm dostlarımızı bekliyoruz. Yeni yılınız kutlu, mutlu, barış içinde geçsin. 26.12.2023
TYSD Aliağa Şubemizden Atamızın Büstü Armağanı
“ BENİ TÜRK HEKİMLERİNE EMANET EDİNİZ “ diyen yüce ATAMIZIN büstünü Aliağa Devlet Hastanesine bağış olarak yaptırmanın gururunu yaşadık. Bu vesile ile de tüm hastalarımıza acil şifalar dileriz…