TYSD Aliağa Şubemiz
Kuruluşumuzun 91.yıldönümümüz anısına Aliağa Devlet Hastanesinin çok acil ihtiyacı olan Solunum Fonksiyon Test Cihazını alarak Başhekimliğe teslim ettik. Sağlık dileklerimizle..
Diğer Yazılar
TYSD Aliağa Şubemiz Sisteskopi Aleti Bağışında Bulunmuştur
Aliağa Devlet Hastanesi Üroloji Bölümüne SİSTESKOPİ Aleti alınarak Başhekim Yalçın KOÇYİĞİT’e teslim edilmiştir. Hastalarımıza şifalar getirmesi dileklerimizle. 03.07.2024
TYSD Aliağa Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz İçin Etkinlik Gerçekleştirmiştir
Üyelerimiz, dostlarımız ile Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz için toplandık. Bizimle olduğunuz için teşekkür ederiz. 30.11.2021
TYSD Aliağa Şubemiz Laboratuvar Malzemesi Yardımında Bulunmuştur
İzmir-Aliağa Atatürk Ortaokuluna aldığımız laboratuvar malzemelerini teslim ettik. Kolaylıklar diliyoruz öğretmenlerimize kurulum için. Öğrencilerimizin bilim yolunda ilerlemelerine her zaman destek vermeye hazırız… 02.11.2022