TYSD Alanya Şubesi 21. Bölge Toplantısı Semineri
Şubemiz ev sahipliğinde düzenlediğimiz TYSD 21. BÖLGE TOPLANTISI’nın Seminerini gerçekleştirdik.
2. Başkan Dilek BAYAZIT, Genel Sekreter Dolunay YALÇIN, Müfettişlerimiz Ayla ERTÜZÜN, Hale DURU kendi konularında şubelerimizi bilgilendirdiler.
Kahramanmaraş Şb. Bşk. Türkan BAL, Nevşehir Şb. Bşk. Fatma BAY, Burdur Şb. Bşk. Işık BERBEROĞLU, Kastamonu Şb. Bşk. Ferhan ÇELEN, Üsküdar Şb. Yönetim Kurulu üyesi Servet GÖZÜKARA ve Sivas Şb. Bşk. Nihal KANGAL çalışmalarında nasıl hedefe ulaştıklarını, eğitim hizmetlerini arkadaşlarımıza anlattılar. Seminerimizin konuları ve konuşmacılarının bilgi paylaşımları katılımcılarımızca büyük bir ilgi dikkatle dinlendi. Teşekkür ederiz…
Diğer Yazılar
TYSD Alanya Şubemizin Yeni Çalışma Ofisi
Mutlu bir hafta sonu haberimiz daha var… Şubemiz yeni çalışma ofisinin tapusunu aldı. Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla başarılı, bereketli, bol yardımlı hizmetler vermek için sözleştik. Bağışları ile bizleri destekleyen, Derneğimize
TYSD Alanya Şubemizin Protez Bacak Yardımı
Pandemi döneminde protez bacağının kırılması sebebiyle sağlık ve iş sıkıntısına düşen ve Alanya’da yaşayan sevgili Batuhan Genel Merkezimize başvurdu. Alanya Şubemize gönderdik gencimizin dilekçesini. Arkadaşlarımız toplandılar, çalıştılar, el ele verdiler,
TYSD Alanya Şubemizin Mantı Günü Etkinliği
Uzun bir aradan sonra TYSD Alanya Şubesi olarak gerçekleştirdiğimiz, Mantı Günü’müzde bizi yalnız bırakmayan, yardım elini uzatan gönül dostlarımıza teşekkürlerimizle. “Biriktirdiğin değil, paylaştığın senindir.” 19.12.2021