TYSD Alanya Şubemiz
Dostlarımızla beraberdik, yeni çalışma dönemimizde buluşmak üzere sözleştik.
TYSD 21. Bölge Toplantısı için Alanya’da bizimle olan, katılamayıp gönlünü yanımızda hissettiğimiz tüm şubelerimize, Genel Merkezimize bir kez daha teşekkür ederiz .
Hediyelerinizi en güzel köşemizde , anılarımızda saklayacağız… Teşekkür ederiz…
Diğer Yazılar
TYSD Alanya Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Etkinlik Düzenlemişlerdir
ATATÜRK Eğitim Burslu öğrencilerimiz yararına gerçekleştirdiğimiz öğle yemeğimize katılan tüm misafirlerimize teşekkürlerimizle. 08.12.2022
TYSD Alanya Şubemizin Protez Bacak Yardımı
Pandemi döneminde protez bacağının kırılması sebebiyle sağlık ve iş sıkıntısına düşen ve Alanya’da yaşayan sevgili Batuhan Genel Merkezimize başvurdu. Alanya Şubemize gönderdik gencimizin dilekçesini. Arkadaşlarımız toplandılar, çalıştılar, el ele verdiler,
TYSD Alanya Şubemizin Mantı Günü Etkinliği
Uzun bir aradan sonra TYSD Alanya Şubesi olarak gerçekleştirdiğimiz, Mantı Günü’müzde bizi yalnız bırakmayan, yardım elini uzatan gönül dostlarımıza teşekkürlerimizle. “Biriktirdiğin değil, paylaştığın senindir.” 19.12.2021