TYSD Alanya Şubemizin Yeni Çalışma Ofisi
Mutlu bir hafta sonu haberimiz daha var…
Şubemiz yeni çalışma ofisinin tapusunu aldı. Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla başarılı, bereketli, bol yardımlı hizmetler vermek için sözleştik.
Bağışları ile bizleri destekleyen, Derneğimize kolaylıklar sağlayan dostlarımıza, emek veren üyelerimize, arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Güle güle, sağlıkla oturup, çalışalım…
Diğer Yazılar
TYSD Alanya Şubesi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinliği
Alanya Şubemiz, 8 Mart Dünya Emekçi kadınlar Gününde şehirdeki Atatürk anıtına çiçek koymuş, Şube Başkanımız konuşma yapmıştır.
TYSD Alanya Şubemizin Mantı Günü Etkinliği
Uzun bir aradan sonra TYSD Alanya Şubesi olarak gerçekleştirdiğimiz, Mantı Günü’müzde bizi yalnız bırakmayan, yardım elini uzatan gönül dostlarımıza teşekkürlerimizle. “Biriktirdiğin değil, paylaştığın senindir.” 19.12.2021
TYSD Alanya Şubemizin Protez Bacak Yardımı
Pandemi döneminde protez bacağının kırılması sebebiyle sağlık ve iş sıkıntısına düşen ve Alanya’da yaşayan sevgili Batuhan Genel Merkezimize başvurdu. Alanya Şubemize gönderdik gencimizin dilekçesini. Arkadaşlarımız toplandılar, çalıştılar, el ele verdiler,