TYSD Akhisar Şubemizin Belediye Ziyareti
Belediye Başkanımız Sn. Besim DUTLULU’yu makamında ziyaret ederek başarı ve iyi dileklerimizi sunduk.
Sn.Başkanımızın Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşımız Şuküfe DUTLULU’nun evladı olması sebebi ile bizler ayrıca mutlu ve onurluyuz.
Diğer Yazılar
TYSD Akhisar Şubemizden 10 Kasım Etkinliği
Akhisar köyleri öğrencilerine taşımalı eğitim veren Şehit Ali Aksoy Ortaokulu’nun 40 öğrenci ve refakatçı eğitimcilerini 10 Kasım günü Anıtkabir’de olmaları için Ankara gezisine gönderdik. ATAMIZA ve Başkentimize ilk kez gidecek
TYSD Akhisar Şubemizden Fidan Dikimi
Merhum Genel Başkanımız Birsen ELDEM anısına “11.11.2019 -11 milyon ağaç dikimi etkinliği” kapsamında fidanlarımızı diktik. Ülkemiz yeşerirken anılarımızın canlı kalmasını dileriz.
TYSD Akhisar Şubemizin Alışveriş Kartı Yardımları
Üyelerimiz ve yardımsever dostlarımızın bağışları ile, 70 ihtiyaçlı aileye, 150 TL değerinde alışveriş kartlarını dağıttık. Bereketli, hayırlı olsun Ramazan ayımız inşallah. Teşekkür ederiz. 14.04.2021