TYSD Akhisar Şubemizden 10 Kasım Etkinliği
Akhisar köyleri öğrencilerine taşımalı eğitim veren Şehit Ali Aksoy Ortaokulu’nun 40 öğrenci ve refakatçı eğitimcilerini 10 Kasım günü Anıtkabir’de olmaları için Ankara gezisine gönderdik.
ATAMIZA ve Başkentimize ilk kez gidecek olan çocuklarımızın sevinçleri görülmeye değerdi. Etkinliğimize katkı sağlayan yardımseven üyelerimize, bağışçılarımıza teşekkürlerimiz sonsuz…
Diğer Yazılar
TYSD Akhisar Şubemizin Belediye Ziyareti
Belediye Başkanımız Sn. Besim DUTLULU’yu makamında ziyaret ederek başarı ve iyi dileklerimizi sunduk. Sn.Başkanımızın Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşımız Şuküfe DUTLULU’nun evladı olması sebebi ile bizler ayrıca mutlu ve onurluyuz.
TYSD Akhisar Şubesinden Ramazan Yardımları
Şubemiz Ramazan ayında erzak yardımlarını ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırmıştır.
TYSD Akhisar Şubemiz Atamızı Rahmet, Minnet ve Hasretle Anmaktadır
ATAMIZI Anma Törenlerine katılarak minnet ve hasretlerimizi sunduk #10kasım 10.11.2023