TYSD Akhisar Şubesinden Ramazan Yardımları
Şubemiz Ramazan ayında erzak yardımlarını ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırmıştır.
Diğer Yazılar
TYSD Akhisar Şubemizin Alışveriş Kartı Yardımları
Üyelerimiz ve yardımsever dostlarımızın bağışları ile, 70 ihtiyaçlı aileye, 150 TL değerinde alışveriş kartlarını dağıttık. Bereketli, hayırlı olsun Ramazan ayımız inşallah. Teşekkür ederiz. 14.04.2021
TYSD Akhisar Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Etkinlik Düzenlemişlerdir
TYSD Akhisar Şubemizin, 53 ATATÜRK Eğitim Burslu öğrencisine katkı sağlamak üzere, üyelerimiz ve yardımsever dostlarımızla öğle yemeğinde bir araya geldik. Bizimle beraber olan üyelerimize, bağışçılarımıza ve misafirlerimize sonsuz teşekkürlerimizle. 07.12.2022
TYSD Akhisar Şubemizden Fidan Dikimi
Merhum Genel Başkanımız Birsen ELDEM anısına “11.11.2019 -11 milyon ağaç dikimi etkinliği” kapsamında fidanlarımızı diktik. Ülkemiz yeşerirken anılarımızın canlı kalmasını dileriz.