TYSD Adana Şubemiz Karşıyaka İlkokuluna Atatürk Şeref Köşesi Bağışında Bulunmuştur
Sevgili Nur & Şemsi SOYLU Ailesi “Karşıyaka İlkokulu”nun ana giriş kapısının ve ATATÜRK Şeref Köşesinin yeniden yapılması için Derneğimize bağışta bulundular.
Şube Arkadaşlarımız, Okul Müdürümüz ve Öğretmenlerimiz Mimar Deniz EZİCİ’ in bağış olarak hazırladığı proje için elele vererek çalıştık.
Adana Büyük Şehir Belediye Başkanımız Sn. Zeydan KARALAR, Genel Başkanımız Dilek BAYAZIT, Adana il ve ilçe Milli Eğitim Müdürleri, TYSD Mersin Şubesi Yönetimi, Üyelerimiz ve Dostlarımızın katılımı ile açılışımızı yaptık.
Şube Başkanımız değerli büyüğümüz Perihan TEYMEN bu önemli hizmet için tüm yönetimi ile kusursuz bir ev sahipliği yaptı misafirlerine. Çocuklarımızın İstiklal Marşımızı coşkuyla söylemeleri, folklör gösterileri izlenmeye değerdi.
Mutluyuz, gururluyuz.
Bağışçılarımıza çok teşekkür ederiz…
05.06.2022
Diğer Yazılar
TYSD Adana Şubemiz 96. Yılımızı Kutlamaktadır
96. Kuruluş Yılımızda ATAMIZ’ ı saygı, sevgi ve minnetle andık. Başarılarla dolu nice 96 yıllara. 20.02.2024
Adana Şubemiz çocuklarımızın eğitimine sunduğu anasınıfının açılışını gerçekleştirdi
Şubemiz çocuklarımızın eğitimine sunduğu anasınıfının açılışını Yönetim Kurulu, üyeler, Veliler, okul yöneticilerinden oluşan kalabalık bir topluluğun katılımı ile gerçekleştirdi.
TYSD Adana Şubemizin Söyleşi Etkinliği
Emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Önce sağlık, sonra iyilik… Bekleriz. 21.11.2022