TYSD Adana Şubemiz Karşıyaka İlkokuluna Atatürk Şeref Köşesi Bağışında Bulunmuştur

TYSD Adana Şubemiz Karşıyaka İlkokuluna Atatürk Şeref Köşesi Bağışında Bulunmuştur

Sevgili Nur & Şemsi SOYLU Ailesi “Karşıyaka İlkokulu”nun ana giriş kapısının ve ATATÜRK Şeref Köşesinin yeniden yapılması için Derneğimize bağışta bulundular.

Şube Arkadaşlarımız, Okul Müdürümüz ve Öğretmenlerimiz Mimar Deniz EZİCİ’ in bağış olarak hazırladığı proje için elele vererek çalıştık.

Adana Büyük Şehir Belediye Başkanımız Sn. Zeydan KARALAR, Genel Başkanımız Dilek BAYAZIT, Adana il ve ilçe Milli Eğitim Müdürleri, TYSD Mersin Şubesi Yönetimi, Üyelerimiz ve Dostlarımızın katılımı ile açılışımızı yaptık.

Şube Başkanımız değerli büyüğümüz Perihan TEYMEN bu önemli hizmet için tüm yönetimi ile kusursuz bir ev sahipliği yaptı misafirlerine. Çocuklarımızın İstiklal Marşımızı coşkuyla söylemeleri, folklör gösterileri izlenmeye değerdi.

Mutluyuz, gururluyuz.

Bağışçılarımıza çok teşekkür ederiz…

05.06.2022

Diğer Yazılar

Adana

TYSD Adana Şubemizin Kültür Gezisi

Şube Yönetim Kurulu Toplantımızdan sonra, dostlarımızla Tarsuz Mamrun yaylasına kültür gezisine çıktık. Uzun bir aradan sonra dostlarımızla bir arada olmak bizleri çok mutlu etti. 13.11.2021

Adana

Adana TYSD Üyeleri Öğrenciler İçin Buluştu

Yıl içinde bir iki kez biraraya gelen Türkiye Yardım Sevenler Derneği Adana Şubesi üyelerinin eğitim seferberliği adına oluşturdukları birliktelik devam ediyor. Sheraton Otel’de düzenlenen brunchta buluşan üyeler öğrenciler için buluştu.

Adana

TYSD Adana Şubemizin Çocuklarımıza 200 Adet Mont ve Kazak Armağanları

ÇOCUKLAR ÜŞÜMESİN DİYE… Mehmet Ali Yılmaz, Mustafa Cahit Kıraç, Doğakent İlk Öğretim Okullarımızın öğrencilerine 200 Mont ve Kazak armağan ettik. Güle güle giyin, sizi seviyoruz, yüzünüz hep gülsün sevgili çocuklar…