Adana Şubemiz çocuklarımızın eğitimine sunduğu anasınıfının açılışını gerçekleştirdi
Şubemiz çocuklarımızın eğitimine sunduğu anasınıfının açılışını Yönetim Kurulu, üyeler, Veliler, okul yöneticilerinden oluşan kalabalık bir topluluğun katılımı ile gerçekleştirdi.
Diğer Yazılar
TYSD Adana Şubemize Genel Başkanımız Dilek Bayazıt’ın Ziyareti
Genel Başkanımız Dilek BAYAZIT’ın ziyareti hepimize büyük bir sürpriz oldu. Antakya’ya gidiş yolunda Adana’mıza da uğrayan, TYSD’mizin büyük bir aile olduğunu bir kez daha hissetmemizi sağlayan bu ziyaret için birbirimize
TYSD Adana Şubemizin Söyleşi Etkinliği
Emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Önce sağlık, sonra iyilik… Bekleriz. 21.11.2022
TYSD Adana ve Ordu Şubelerimiz 12. Uluslararası Adana Portakal Çiçeği Karnavalı Etkinliğinde
Biz ne güzel, ne büyük bir aileyiz. Ordu Şubemiz “12. Uluslararası Adana Portakal Çiçeği Karnavalı” için Adana’mıza ve Şubemiz standına misafir oldular. Teşekkür ederiz, sağlıkla yeni buluşmalar için sözleştik… 19.04.2024