TYSD 91. Yılına NUTUK’la başlıyor…
Devlet Tiyatroları ve Devlet Opera ve Bale Sanatçılarının müzikli Anlatımı ile NUTUK’u 24 Şubat saat 17.00 de Yılmaz Güney sahnesinde izleyeceğiz…
Diğer Yazılar
Resim ve Kompozisyon Yarışması Sonuçları
“Gençlerin Gözüyle Yardımseverlik” konulu Liseler arası Kompozisyon ve Resim yarışmamız sonuçlanmıştır. 5 Nisan 2018 tarihinde Genel Merkez’de toplanan jürinin değerlendirmesi sonucu aşağıdaki eserler ödüle layık görülmüştür. Kompozisyon Yarışması 1. Birincilik
Sevgi Paketlerimizi Mehmetçiklerimiz İçin Yolcu Ettik
Ne yapsak haklarını ödeyemeyiz MEHMETCİKLERİMİZİN Bir ufak gülümseyiş olsun istedik size… Dünyalara sığmaz sevgimiz ulaşsın istedik size… Dualarımızı duyun istedik… Mektuplarımızı okuyun istedik… Sizi çok sevdiğimizi bilin istedik. SEVGİ PAKETLERİMİZİN
TYSD Genel Merkezimiz Hale Duru Kütüphanesi’nin Açılışını Bugün Gerçekleştirdi
30 Aralık 2020 günü aramızdan ayrılan TYSD Göcek Şubesi Kurucu Başkanı, TYSD Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Hale DURU anısına Gaziosmanpaşa RK’nün Mamak Rotary Yeşiltepe Ortaokulu’na düzenlemesini yaparak armağan ettiği