TYSD Van Şubesi
“ Türkiye Yardımsevenler Derneği Van Anadolu Lisesi Kız Öğrenci Yurdu “ öğrencilerine 141 adet kışlık bot ve kaban hediye ettik.
Yönetim kurulumuz öğrencilerimize SEVGİMİZİ ve iyi dileklerimizi de götürdü bu SEVGİ gününde.
Emeği geçen , katkı sağlayan herkese teşekkür ederiz. Güle güle giyin sevgili çocuklar,sizi seviyoruz…
Diğer Yazılar
TYSD Van Şubemizin Çocuklarımıza Giysi ve Bot Yardımı
Tatil öncesi 150 çocuğumuza kışlık giysi ve bot armağan ettik. Valimizin eşleri Sn. Meral BİLMEZ, okul yöneticileri, misafirlerimiz ve öğrencilerimiz beraberce güzel anlar yaşadık. Emek veren, katkı sağlayan yardım seven
TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemiz
KURTULUŞA GİDEN YOL. Atatürk ve silah arkadaşları, Samsun’a doğru yola çıktı. Tarih: 16 Mayıs 1919 idi… Bandırma Vapuru’nun Karadeniz’e çıktıktan sonra batırılacağına dair haberler vardı… Düşmanın tahmin ettiğinden farklı bir
TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemiz
CUMHURİYET; Tarihte ilk defa bir milletin büyük güçlere karşı birleşerek BEN VARIM dediği, Uzlaşmazlıklar yerine Barışı, Çelişkiler yerine Dengeleşmeyi, Ayrılık ve Farklılıklar yerine Birliği, Parçalanmak yerine bütünleşmeyi, yurtta ve dünyada