Tuzburgazi köyü İlköğretim Okulu restore edildi
Tuzburgazi köyü İlköğretim Okulu’nun eski binasını restore ettirerek yenileyen şubemiz burada bir ana sınıfı donanımı gerçekleştirdi. Aydın Valisi, Söke Kaymakamı ve büyük bir davetli topluluğu ile açılışı yapıldı.
Diğer Yazılar
TYSD Söke Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Kültürel Gezi Düzenlemişlerdir
ATATÜRK Eğitim Burslu öğrencilerimiz yararına Foça, Bergama, Dikili Gezisi düzenledik. Bizimle birlikte olan tüm üye ve misafirlerimize gönülden teşekkür ederiz. 16.10.2022
TYSD Söke Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
Ramazan erzaklarımızı bağışçılarımızın desteği, SÜPER BIRLİK MARKET çalışanlarının yardımı; ayrıca Birlik Matbaası Zeki YAVAŞ’ ın katkılarıyla hazırlayıp ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık. Afiyetle tüketilsin. 29.03.2022
TYSD Söke Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
Mübarek Ramazan Ayı için bağışçılarımızın desteği ve Birlik Süper Marketin ve çalışanlarının yardımı ile Cuma günü hazırlanan Erzak Yardım Paketlerimiz bugün itibariyle ihtiyaç sahiplerine verilmeye başlandı… Sağlıklı, huzurlu ve bereketli