TYSD Söke Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
Mübarek Ramazan Ayı için bağışçılarımızın desteği ve Birlik Süper Marketin ve çalışanlarının yardımı ile Cuma günü hazırlanan Erzak Yardım Paketlerimiz bugün itibariyle ihtiyaç sahiplerine verilmeye başlandı…
Sağlıklı, huzurlu ve bereketli bir Ramazan Ayı dileriz.
12.04.2021
Diğer Yazılar
TYSD Söke Şubemize Gerçekleştirilen Önemli Ziyaret
Çeltikçi Mahallesi Kadın Muhtar Adayı Sevim BAFALI Şubemizi ziyaret ederek; Başkanımız Remziye ÖZBAŞLI, Şube Sekreterimiz Halise KÖSTEM, Sayman Hatice Ergül ŞENYÜZ ve Yönetim Kurulu Üyemiz Demet ÇINAR ile karşılıklı bilgi
TYSD Söke Şubemiz 96. Yılımızı Kutlamaktadır
Derneğimizin kuruluşunun 96. Yılını gurur ve onurla üyelerimiz ve gönül dostlarımızla birlikte kutladık. Bize destek veren herkese teşekkür eder, nice başarılı çalışma yıllarını birlikte kutlamayı temenni ederiz. 19.02.2024
TYSD Söke Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
Ramazan erzaklarımızı bağışçılarımızın desteği, SÜPER BIRLİK MARKET çalışanlarının yardımı; ayrıca Birlik Matbaası Zeki YAVAŞ’ ın katkılarıyla hazırlayıp ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık. Afiyetle tüketilsin. 29.03.2022