Şehit Madencilerimizi Rahmet ve Saygı ile Anıyoruz.
Türkiye Yardım Sevenler Derneği 142 şubesi ve dostları, şehit madencilerimizi rahmet ve saygı ile anar, yaralılara acil şifalar, yakınlarına sabır diler… Dualarımız onlarla….
Diğer Yazılar
Türkiye Yardım Sevenler Derneği 94. Kuruluş Yılını Kutluyor
#19şubat1928 #milletimizeminettarız Basından…17.02.2022 Hürriyet Gazetesi Ankara İlavesi haberi. 17.02.2022
TYSD Kız Öğrenci Yurdu Kütüphanesi Yenilenmiştir
Prof. Dr. Çetinkaya ŞENDİL anısına kızlarımızın eğitimlerine destek olan Sn. Biran ŞENDİL ve ailesinin katılımları ile Genel Başkanımız Birsen ELDEM ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Yurt Yöneticilerimiz ile birlikte Kütüphanemizin
TYSD Genel Merkezimize Anlamlı Ziyaret
Bugün Genel Merkezimizde kıymetli bir misafirimiz vardı.. Aksaray Şubemiz kurucu üyelerinden, değerli büyüğümüz Fazilet BERKSOY Hanımefendi, kızı Ümran SARIKAYA, torunu Şule SARIKAYA ile üç kuşak olarak ziyaretimize gelerek bizleri onurlandırdılar…