TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemiz
Savunmasız insanların, masum çocukların, sivillerin katledilmesi kabul edilemez bir insanlık suçudur..
Şiddetle kınıyor ve lanetliyoruz.
18.10.2023
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezimiz ve 132 Şubemizin Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı
Özlediğimiz Bayramlara kavuşma yolunda, kucaklaşmadan geçen son bayram olması temennilerimizle herkese SAĞLIKLI ve HUZURLU BİR BAYRAM dileriz. RAMAZAN BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN. 13.05.2021
TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemiz Cadde’de Sabah Programına Katılmıştır
Derneğimiz, Cadde TV ‘nin CADDE’de SABAH Programında Yasemin MISTIKOĞLU’na konuk oldu. Derneğimiz adına programa katılan Genel Başkanımız Dilek BAYAZIT 95. kuruluş yılımızda onurla tarihimizi, bu günümüzü, hedeflerimizi anlattı. Cadde TV
TYSD Genel Merkezimizin Sağlık Çalışanlarımıza Destekleri
Şu zor günlerde canlarını, ailelerini hiçe sayarak mesai veren kıymetli sağlık çalışanlarımızın hakları ödenmez. Biz de sağlık çalışanlarımızı yoğun mesaileri esnasında bir nebze gülümsetebilmek için hazırladığımız ağız tadı paketlerimizi HACETTEPE