Reçellerimizi Bağışlarımız İçin Hazırladık
Şubemiz öğrencilerine burs, hizmetlerine bağış olması için Reçeller hazırlamıştır.
Diğer Yazılar
Polatlı’dan GAP Gezisi
Şubemiz öğrencilerimizin bursları için GAP kültür gezisi düzenlemiştir. Engelliler Haftası’nda bir kızımıza özel araç hediye etmişlerdir. Şubemiz Gençlik Haftası’nda “UMUTLARIMIZI FIDANLARIMIZ ILE BÜYÜTELİM KAMPANYASI” çerçevesinde 1000 adet fidan dikerek “Yardımsevenler
TYSD Polatlı Şubemizin Yardımları
Derneğimizin kuruluşunun 93., Polatlı Şubemizin 48. Yılını büyük onur ve gururla kutladık… TYSD Ailemize, sağlıkla, birlik beraberlik içinde nice başarılı ve bereketli yıllar diliyoruz… İhtiyaç sahibi bir ailemizin, felçli ve
TYSD Polatlı Şubesinden Burslu Öğrenciler Yararına Gezi
Doğu Karadeniz kültür gezimizi burslu öğrencilerimiz yararına gerçekleştirdik.Katılan dostlarımıza teşekkür ederiz..