Pendik’ten Eğitime Destek
Şubemiz 27 Mart 2015’te bağışçımız Sayın Zehra ÖZKAN’ın oğlu adına yaptırdığı ve Şubemizin de 6’ncısı olan Özel Eğitim Sınıfı’nı Pendik Merkez İlkokulu’nda açmıştır. Pendik Merkez İlkokulu’nda açacağı özürlü sınıfının özel ön hazırlıkları başlamıştır.
Diğer Yazılar
Pendik Şubemizden ‘Akıl Oyunları Sınıfı’
PENDİK MERKEZ İLKOKULU’nda üstün zekalı çocuklarımız için yaptırdığımız AKIL OYUNLARI SINIFI’nın açılışı gerçekleştirdik.. Emeği geçenlere teşekkür ederiz.
TYSD Pendik Şubesinden Güzel Bir Anı
Şubemiz 9. Cumhurbaşkanımız Sn. Süleyman DEMİREL’İ saygı ve rahmetle anarken, Şube Başkanımız Güler DENİZ ‘in güzel bir anısını bizlerle paylaşmışlardır.
TYSD Pendik Şubemizin Kültür Gezisi
Üyelerimizle FAS’ın mistik havasını solumak, dostluğumuzu pekiştirmek için çok güzel bir kültür gezisini gerçekleştirdik… Bizimle olduğunuz için teşekkür ederiz, sağlıkla yeni keşiflere…