Niğde’de Dünya Kadınlar Günü Paneli
Şubemiz Niğde üniversitesinin düzenlediği 8 Mart Dünya kadınlar günü paneline davet edilmiş. Panele Şube başkanı Gülbün ALTAN ve yönetim kurulu üyesi Ayzin YÜCEER anneleri ile beraber konuşmacı olarak katılmış derneğimizi ve gönüllü çalışmalarını anlatmışlardır.
Diğer Yazılar
Ordu’nun Bahar ve El İşi Sergisi
Şubemiz baharla beraber üyelerinin yılı içerisinde göz nuru ve el emeği ile ürettikleri el işi ürünlerini sergilemişlerdir.
TYSD Adana ve Ordu Şubelerimiz 12. Uluslararası Adana Portakal Çiçeği Karnavalı Etkinliğinde
Biz ne güzel, ne büyük bir aileyiz. Ordu Şubemiz “12. Uluslararası Adana Portakal Çiçeği Karnavalı” için Adana’mıza ve Şubemiz standına misafir oldular. Teşekkür ederiz, sağlıkla yeni buluşmalar için sözleştik… 19.04.2024
Şubemizin Ordu Valimizi Ziyareti
Ordu valimiz Sn. Seddar YAVUZ’a nezaket ziyaretinde bulunduk. Derneğimizi, 90. Yılımızı konuştuk.