Manisa Kuruluş Yıldönümü Etkinlikleri
Şubemiz kuruluşumuzun 87’nci yılını Teras Restoran’da kutlamıştır. Kutlamaya Vali Sayın Erdoğan BEKTAŞ’ın eşi Esma BEKTAŞ, Manisa Piyade Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Yavuz Ekrem ARSLAN’ın eşi Hacer ARSLAN, Erdinç Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Halise YUMRUKAYA ve üyeler katılmışlardır.
Diğer Yazılar
TYSD Manisa Şubemizden Çocuklarımıza Bayram Armağanı
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen yarışmalara katılacak olan “Vakıfbank Türk Birliği Okulu” nun çim hokeyi takımına ihtiyaçları doğrultusunda maddi bağışta bulunduk. Çocuklarımıza bayram hediyesi olsun
TYSD Manisa Şubemiz Atamızı Sevgi, Saygı ve Minnetle Andı
Ulu Önder M. Kemal ATATÜRK ‘ü aramızdan ayrılışının 81.yılında minnet ve hasretle anıyoruz…
TYSD Manisa Şubemizin Nezaket Ziyaretleri
Manisa Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi Başhekimi Prof. Dr. Emin KURT ve 1. Komando Eğitim Tugay komutanı Albay Güven DERE’ye makamlarında nezaket ziyaretinde bulunduk. Üniversitemizle ortak çalışmalar yapabilmek adına fikir