Kuşadası Şubesi Anasınıflarını Açtı
Kuşadası Şubesi Anasınıflarını Açtı.
Diğer Yazılar
TYSD Kuşadası Şubemizin Gıda ve Öğrencilerimize Tablet Yardımları
Şubemiz aracılığıyla ihtiyacı olan vatandaşlarımıza gıda çekleri, aş evine erzak yardımı ve uzaktan eğitim alabilmeleri için 3 öğrencimize tablet hediye eden bağışçımız Atila Ailesi’ne sonsuz teşekkürlerimizle.
TYSD Kuşadası Şubesinden Anasınıfı Açılışı
Çalışmalarına hızla devam eden şubemiz acil yardımlar, öğrenci burslarının yanı sıra 2 tane anasınıfı donanımlarını tamamlayarak açılışını gerçekleştirmiştir.
TYSD Kuşadası Şubemiz Atamız’ı Saygı, Sevgi ve Minnetle Anmıştır
Türkiye yardım sevenler derneği Kuşadası Şubesi olarak ATAMIZIN 84. ölüm yıl dönümününde saygı, sevgi, hürmet ve minnetle andık… Ruhunuz şad olsun ATAM. 10.11.2022