Kuruluşumuzun 92. Yılında ATAMIZA SAYGI, MİNNET ve ÖZLEMLERİMİZİ sunduk…

Kuruluşumuzun 92. Yılında ATAMIZA SAYGI, MİNNET ve ÖZLEMLERİMİZİ sunduk…

AZİZ ATAM,

1928 yılında sizin eşsiz öngörünüzle kurulan , bizzat tarafınızdan isimlendirilen Cumhuriyetimizin demokratik, laik kazanımları doğrultusunda çalışmalarına devam eden Türkiye Yardım Sevenler Derneği olarak manevi huzurunuzda bulunmaktan onur duyuyoruz.

Yarınlarımızın teminatı ATATÜRK Eğitim Burslu Öğrencilerimizin “ Fikri Hür, Vicdanı Hür, İrfanı Hür “ gençler olarak yetişmesi için var gücümüzle çalıyoruz.

Emanetiniz olan cennet Vatanımızın varlığının ve mutluluğunun korunması için savaş, barış ve afette üstümüze düşen görevleri yerine getiriyoruz.

92.kuruluş yılımızda; Genel Merkezimiz, 133 Şubemiz ve yardımsevenler camiamız adına eşsiz hatıranız önünde en derin saygı, minnet ve özlem duygularımızla eğiliyoruz.

Ruhunuz şad olsun ATAM…

DİLEK BAYAZIT

TYSD Genel Başkanı

Diğer Yazılar

Haberler

TYSD Genel Merkez ve 132 Şubemizin İzmir’in Düşman İşgalinden Kurtuluş Yıldönümü Kutlama Mesajı

“Bütün Cihan İşitsin ki Efendiler, Artık İzmir Hiçbir Kirli Ayağın Üzerine Basamayacağı Kutsal Bir Topraktır!” Gazi Mustafa Kemal Atatürk 9 Eylül İzmir’in düşman işgalinden kurtuluş yıldönümü kutlu olsun.  

Haberler

TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemiz Türkiye Yardım Sevenler Derneği Atatürk İlkokulu’nu Yeniledi

Diyarbakır – Bahşiler Köyü TÜRKİYE YARDIM SEVENLER DERNEĞİ ATATÜRK İLKOKULU ‘muzu pandemi döneminde öğretmenlerimiz ile elele yeniledik. 2020 yılı Mart ayından beri okullarından, öğretmenlerinden, eğitimlerinden, arkadaşlarından ayrı kalan öğrencilerimizi heyecanla

Haberler

TYSD Genel Merkezinden Davet

Davetlimizsiniz, bekleriz…